Producent systemów centranego ogrzewania - logo

Odkurzacze centralne - Atrakcyjne ceny!

Ceny takich urządzeń jak odkurzacze centralne są w Instal-Centrum niezwykle atrakcyjne o czym przekonało się już wielu naszych klientów. Mogą więc Państwo wybrać model odkurzacza, który najbardziej odpowiada potrzebom, a do tego dostępny jest w konkurencyjnej cenie. Istniejemy na rynku już od piętnastu lat, dlatego mamy spore doświadczenie, które doceniło już wielu naszych klientów. Wszystkie modele odkurzaczy, które mogą Państwo u nas nabyć zostały wykonane z materiałów jak najwyższej jakości. Do tego są designerskie i niezwykle atrakcyjne wizualnie.

Oprócz profesjonalnie wykonanych urządzeń oferujemy też szkolenia z obsługi i montażu systemu centralnego odkurzania. Są one przeprowadzane bezpłatnie w naszej firmie Instal-Centrum.

Odkurzacz centralny BEAM Electrolux
Odkurzacz centralny BEAM Electrolux

Odkurzacze centralne – atrakcyjne ceny

Polecamy Państwu odkurzacze różnego rodzaju, których ceny wahają się od 1 718,97 zł do powyżej 5 000 zł. Należy do nich między innymi odkurzacz S.C. 355 Platinum + akcesoria Progression. Wartość tego urządzenia to ponad 3 000 zł. Odkurzacz posiada wydajny silnik Domel, antywibracyjny system mocowania, tłumik wygłaszający pracę silnika, cykloniczną filtrację, gniazdo ssące umiejscowione na obudowie i regulację mocy znajdującą się na rączce węża. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w takie akcesoria, jak wąż ssący, szczotkę uniwersalną, małą szczotkę okrągłą, szczotkę do tapicerki, plastikowy wieszak, rurkę teleskopową, a także ssawkę szczelinową.

Jeżeli zależy Państwu na połączeniu atrakcyjnej ceny odkurzacza z wysoką funkcjonalnością, wart uwagi jest także zestaw Beam Alliance TCE 700 + komplet All in One + Alliance 2, na który udzielamy 10 lat gwarancji. Produkt ten wyposażony został w silnik HE, aktywne gniazdo do szybkiego odkurzania, a także inteligentny ekran LED. Wśród akcesoriów zestawu All in One można znaleźć rurkę teleskopową, wąż ssący, szczotkę 3w1, szczotkę uniwersalną, metalowy wieszak, uchwyt na szczotkę oraz adapter z wejścia owalnego na okrągłe. Z kolei w skład zestawu Alliance 2 wchodzi również wąż ssący, rurka teleskopowa, plastikowy wieszak oraz szczotka do podłóg twardych.

Oferta solidnie wykonanych odkurzaczy centralnych w bardzo dobrych cenach

Odkurzacze centralne to bardzo przydatne urządzenia, a ich ceny nie są wygórowane. Coraz więcej osób przekonuje się, że są to solidnie wykonane sprzęty, które przydają się w każdym domu czy mieszkaniu. Dzięki nim, odkurzanie staje się... prawdziwą przyjemnością! Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania o wysokim standardzie, które z pewnością posłużą Państwu przez długi okres czasu. Zapewniamy, że nasze urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.