Producent systemów centranego ogrzewania - logo
Systemy centranego odkurzaniaSchemat rozmieszczenia systemu centranego odkurzania w domu jednorodzinnym.

Jednostka centralna jest zainstalowana zawsze w jednym, dogodnym dla użytkownika miejscu. Sieć rur łączy ją z gniazdami ssącymi rozlokowanymi w łatwo dostępnych punktach całego mieszkania lub domu. Uruchomienie systemu odbywa się za pomocą przycisku zamontowanego na rurze lub po wsunięciu końcówki węża do gniazda ssącego.

Kompletny system centralnego odkurzania to jednostka centralna wraz z gamą funkcjonalnych akcesoriów. Dla łatwego i dokładnego czyszczenia BEAM opracował węże z ergonomicznymi uchytwami, rurki teleskopowe oraz szczotki i ssawki do różnych rodzajów powierzchni.Odkurzacz centralny BEAM to niezrównana wygoda. Za pomocą specjalnie zaprojektowanych akcesoriów wąż dotrze do każdego miejsca. Dywany, chodniki, drewno, płytki, kamień, schody, zakamarki, szczeliny. Miejsca trudno dostępne, wysoko, nisko i wszędzie pomiędzy.

Odkurzacz centralny jest gotowy do pracy zawsze, gdy tego potrzebujesz a z lekkim wężem, włożonym do gniazdka w ścianie można przemieszczać się z pokoju do pokoju oraz w górę i w dół schodów przy niewielkim wysiłku.Odkurzacz centralny nie wymaga specjalnej konserwacji a czynności obsługowe sprowadzają się jedynie do opróżniania zbiornika na śmieci znacznie rzadziej niż ma to miejsce w tradycyjnych odkurzaczach.Jednostka centralna umieszczona zazwyczaj w garażu, piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym jest praktycznie niesłyszalna podczas pracy.Blisko 20% Europejczyków cierpi na alergie i astmę z powodu substancji wdychanych w pomieszczeniach a dzięki zastosowaniu systemów centralnego odkurzania można zredukować największe objawy alergii nawet o 61%.Wielokrotnie większa moc odkurzacza centralnego od odkurzaczy tradycyjnych sprawi, że Twój dom będzie czysty, jak nigdy dotąd.Większe zanieczyszczenia zostają w pojemniku a drobniejsze cząsteczki są wydalane wraz z powietrzem na zewnątrz budynku.System centralnego odkurzania to inwestycja na długie lata a jej instalacja podnosi atrakcyjność nieruchomości w przypadku jej sprzedaży.