Producent systemów centranego ogrzewania - logo

Systemy centralnego odkurzania

Systemy centralnego odkurzania to mechanizmy, w których jednostka centralna jest zainstalowana zawsze w jednym, dogodnym dla użytkownika miejscu. Sieć rur łączy ją z gniazdami ssącymi rozlokowanymi w łatwo dostępnych punktach całego mieszkania lub domu. Uruchomienie systemu odbywa się za pomocą przycisku zamontowanego na rurze albo po wsunięciu końcówki węża do gniazda ssącego. Kompletny system tego rodzaju to jednostka centralna wraz z gamą funkcjonalnych akcesoriów. Dla łatwego i dokładnego czyszczenia, Beam opracował węże z ergonomicznymi uchwytami, rurki teleskopowe oraz szczotki i ssawki do różnych rodzajów powierzchni. Dzięki temu możliwe są porządki domowe bez żadnego wysiłku, co jest dużą wygodą dla wielu osób.

Systemy centralnego odkurzania – brak wymogu specjalnej konserwacji, łatwe użytkowanie

Systemy Beam to wyjątkowy komfort i wygoda. Za pomocą specjalnie zaprojektowanych akcesoriów wąż dotrze do każdego miejsca. Dywany, chodniki, drewno, płytki, kamień, schody – Beam poradzi sobie z wszelkimi, trudno dostępnymi miejscami. Nieważne czy znajdują się wysoko, nisko, w szczelinach czy zakamarkach. Odkurzacz centralny jest gotowy do pracy zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba, a z lekkim wężem, włożonym do gniazdka w ścianie, można przemieszczać się z jednego miejsca w domu do drugiego, a także czyścić schody przy niewielkim wysiłku. Urządzenie to nie wymaga specjalnej konserwacji, a czynności obsługowe sprowadzają się jedynie do opróżniania zbiornika na śmieci znacznie rzadziej niż ma to miejsce w przypadku posiadania tradycyjnych odkurzaczy.

Odkurzacz centralny BEAM Electrolux
Odkurzacz centralny BEAM Electrolux

Centralne odkurzanie idealnym rozwiązaniem dla alergików – system usuwający wszelkie zanieczyszczenia

Systemy centralnego odkurzania to układy, których jednostka centralna zazwyczaj zostaje umieszczana w garażu, piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu, podczas odkurzania praktycznie w ogóle ich nie słyszymy. Ponadto warto pamiętać, że około dwudziestu procent Europejczyków cierpi na alergię, w tym astmę powodowaną obecnością roztoczy w powietrzu wdychanym. Dzięki zastosowaniu systemów centralnego odkurzania można zredukować objawy alergii nawet o sześćdziesiąt jeden procent. Co więcej, wielokrotnie większa moc odkurzacza centralnego od odkurzacza tradycyjnego sprawi, że Państwa dom będzie sterylnie czysty. Większe zanieczyszczenia zostają w pojemniku, a drobniejsze cząsteczki są wydalane wraz z powietrzem na zewnątrz budynku. System tego rodzaju to inwestycja na długie lata, która dodatkowo zwiększa atrakcyjność nieruchomości.

Oferujemy Państwu także usługę montażu, którą przeprowadzą nasi wykwalifikowani pracownicy, ponieważ do instalacji tego typu należy użyć odpowiednich akcesoriów. Zachęcamy do przejrzenia produktów udostępnionych na naszej stronie internetowej odkurzacze.instal-centrum.pl. Zapewniamy, że są one bardzo trwałe i posłużą Państwu przez długi okres czasu.