Wiosenna promocja montażu odkurzaczy centralnych -25%


Usługa montażu w naszej firmie Dlaczego warto zlecić montaż systemu naszej firmie?

Instalacje centralnego odkurzania wykonujemy już od 15 lat i posiadamy w tym zakresie bardzo bogate doświadczenie. Nasze systemy pomagają utrzymać w czystości tysiące domów w całym kraju. Pracujmemy szybko, terminowo i przede wszystkim solidnie. Każdy klient, który korzysta z naszej oferty otoczony jest opieką. Zapewniamy obsługę posprzedażową, przeglądy i serwis.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

Montaż instalacji centralnego odkurzania w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, pensjonatach / hotelach, obiektach handlowych. Montujemy instalacje w budynkach w stanie surowym zamkniętym, deweloperskim, jak i już wykończonych.

Wykończenie instalacji (dopasowanie gniazd, podłączanie odkurzacza centralnego, sprawdzenie instalacji). Wykonanie testów szczelności, podciśnienia, sterowania odkurzaczem i inspekcji orurowania Kamerowanie uszkodzonych instalacji.

Jako nieliczni po każdym wykonanym przez nas montażu przeprowadzamy próbę szczelności Wakunometrem.

Prace wykonywane są przez wyszkoloną i doświadczoną ekipę fachowców.

Instalację centralnego odkurzania wykonujemy wyłącznie ze specjalnych rurek oraz kształtek PCV posiadających wszystkie niezbędne atesty. Instalacja na koniec jest sprawdzona przy pomocy odkurzacza centralnego oraz gniazd ssących. Rozliczenie nastepje po wykonaniu oraz sprawdzeniu instalacji w obecności klienta.