Firma INSTAL-CENTRUM z Cieszyna specjalizuje się w sprzedaży i montażu systemów grzewczych i sanitarnych. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania o najwyższym standardzie technicznym, w tym także także klimatyzacje i wentylacje oraz odkurzacze centralne.

Działamy kompleksowo. Zajmujemy się także projektowaniem instalcji grzewczych i sanitarnych, a naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy produkty znanych i cenionych marek, między innymi: Viessmann, LG, Beam, Pro-Vent, Viadrus, Rehau, Purmo, Radson, Makroterm, Cersanit i wiele innych.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz świadczonych przez nas usług. Na rynku systemów grzewczych i sanitarnych funkcjonujemy od 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji, zarówno w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak również obiektach użytkowych czy zakładach.

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem systemów centralnego odkurzania i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie,

Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników.

Firma świętuje 50-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Nieprzerwane nowatorstwo w branży i niezłomna troska o satysfakcję klienta sprawiły, że Beam stał się światowym liderem w sprzedaży systemów centralnego odkurzania.

Sam system natomiast, znajduje się wśród najszybciej rozwijających się udogodnień w nowobudowanych domach. Sprzedaż systemu centralnego odkurzania Beam podwaja się co roku. Obecnie systemy Beam są najczęściej instalowanymi systemami centralnego odkurzania, tak w kraju jak i za granicą.